Marta Szaflik

specjalista okulistyki

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki ze specjalizacją polską i europejską (FEBO). Autorka i współautorka wielu artykułów naukowych oraz popularnonaukowych dotyczących rożnych zagadnień okulistycznych, współautorka “AMD Year Book 2011”.
Od 04.2020 prowadzę stronę internetową o tematyce okulistycznej Oczami Marty (facebook.com/OOczamiMarty)

Posiadam 13-letnią praktykę zawodową, a diagnostyka i leczenie schorzeń siatkówki zajmuje szczególne miejsce wśród moich zainteresowań zawodowych.

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, a w ramach studiów doktoranckich miałam okazję prowadzić zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko oraz anglojęzycznymi, jak również lekarzami m.in. w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. W trakcie budowania kariery zawodowej uczestniczyłam w wielu konferencjach medycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych jako prelegent i panelista oraz w licznych kursach w dziedzinie okulistyki w celu bieżącej aktualizacji mojej wiedzy. Mam także doświadczenie w organizacji konferencji – jako zastępca Dyrektora Organizacyjnego konferencji okulitycznych Katamarany i GlauCat w latach 2015-2018.

Prowadzę autorskie warsztaty oraz kursy dla lekarzy okulistów z zakresu wykonywania i interpretacji badań optycznej koherentnej tomografii (OCT) oraz angiografii OCT.

Współpracuję z firmami farmaceutycznymi (m.in.: Adamed, Bausch&Lomb, Valeant, Sandoz, Novartis, Santen) w ramach organizacji licznych szkoleń rozwijających wiedzę okulistyczną konsultantów medycznych oraz kadry menedżerskiej.

Kompetencje i zdobyte doświadczenie pozwalają mi na szybką adaptację w nowych miejscach, a moja charyzma na budowanie trwałych oraz skutecznych relacji międzyludzkich. Entuzjazmem, poczuciem humoru i zaangażowaniem tworzę unikalną atmosferę współpracy, empatycznie oraz indywidualnie podchodząc do każdego pacjenta.

Zależy mi na dynamicznym rozwoju, stale więc doskonalę umiejętności i poszerzam wiedzę okulistyczną.

Inni członkowie zespołu

Rejestratorka medyczna.
Rejestratorka medyczna w naszym Instytucie.
Kierownik rejestracji i administracji.

W Klinice, będzie odpowiedzialna za proces obsługi pacjenta i administrację.

specjalista chorób oczu, strabolog

Jestem specjalistą chorób oczu, członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i członkiem Sekcji Okulistyki Dziecięcej i Strabologii Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Specjalista Chorób Oczu, Strabolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2000 roku. Tytuł specjalisty chorób oczu uzyskała w 2008 roku. Od początku pracy zawodowej związana z okulistyką dziecięcą, zaburzeniami widzenia obuocznego, niedowidzeniem i zezem oraz chirurgią refrakcyjną.

lek. anestezjolog

Lekarz medycyny, specjalista z Anestezjologii i Intensywnej Terapii. 15 lat pracy w szpitalu klinicznym, wieloletnia praktyka.
Źeglarz z zamiłowania…. 🙂

pielęgniarka anestezjologiczna

Pielęgniarka, specjalistka z anestezjologii i intensywnej terapii. Duże doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi jak i dorosłymi.
Lubi żeglarstwo rekreacyjne…. 🙂

pielęgniarka instrumentariuszka

Pielęgniarka – instrumentariuszka ze specjalizacją pielęgniarstwa operacyjnego, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym.
Szybka, sprytna i bardzo dokładna, w swoją pracę wkłada całe serce. Jest wspaniałą szefową bloku operacyjnego, powtarza: “porządek i czystość to podstawa

optyk

Wieloletnia praktyka i duże doświadczenie w pracy w Salonie Optycznym

“Wiem jak pomóc, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej oprawy i szkieł dla klienta.”