Małgorzata Musiorska

Specjalista Chorób Oczu, Strabolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2000 roku. Tytuł specjalisty chorób oczu uzyskała w 2008 roku. Od początku pracy zawodowej związana z okulistyką dziecięcą, zaburzeniami widzenia obuocznego, niedowidzeniem i zezem oraz chirurgią refrakcyjną.

Członek Światowego Towarzystwa Okulistyki Pediatrycznej i Zeza oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antyaging.

Współpracuje ze Stowarzyszeniem Zespołu Williamsa w Polsce pełniąc funkcję konsultanta medycznego z zakresu okulistyki.

Współautor podręcznika pt “Kompendium Medycyny Elfów” pod redakcją dr hab.n.med. Jolanty Wierzby na temat tego zespołu genetycznego.

Dzięki znajomości języka hiszpańskiego podnosi swoje kwalifikacje pod okiem najlepszych europejskich specjalistów z zakresu strabologii w Madrycie wyjeżdżając na cykliczne szkolenia.

Prywatnie mama dwójki cudownych dzieci.

Inni członkowie zespołu

specjalista okulistyki

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki.

Rejestratorka medyczna.
Rejestratorka medyczna w naszym Instytucie.
Kierownik rejestracji i administracji.

W Klinice, będzie odpowiedzialna za proces obsługi pacjenta i administrację.

specjalista chorób oczu, strabolog

Jestem specjalistą chorób oczu, członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i członkiem Sekcji Okulistyki Dziecięcej i Strabologii Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

lek. anestezjolog

Lekarz medycyny, specjalista z Anestezjologii i Intensywnej Terapii. 15 lat pracy w szpitalu klinicznym, wieloletnia praktyka.
Źeglarz z zamiłowania…. 🙂

pielęgniarka anestezjologiczna

Pielęgniarka, specjalistka z anestezjologii i intensywnej terapii. Duże doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi jak i dorosłymi.
Lubi żeglarstwo rekreacyjne…. 🙂

pielęgniarka instrumentariuszka

Pielęgniarka – instrumentariuszka ze specjalizacją pielęgniarstwa operacyjnego, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym.
Szybka, sprytna i bardzo dokładna, w swoją pracę wkłada całe serce. Jest wspaniałą szefową bloku operacyjnego, powtarza: “porządek i czystość to podstawa

optyk

Wieloletnia praktyka i duże doświadczenie w pracy w Salonie Optycznym

“Wiem jak pomóc, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej oprawy i szkieł dla klienta.”