Marcelina Zawadzka

Rejestratorka medyczna.

W obsłudze Pacjenta, wyróżnia się empatią i zrozumieniem. Marcelina, prywatnie interesuje się ekonomią i językami obcymi. Studiuje rachunkowość i finanse.

Prywatnie, lubi spędzać czas ze swoim czworonogiem o imieniu Ricky.

Inni członkowie zespołu

Rejestratorka medyczna w naszym Instytucie.
Kierownik rejestracji i administracji.

W Klinice, będzie odpowiedzialna za proces obsługi pacjenta i administrację.

Dr n. med.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studiów Podyplomowych Medycyny Estetycznej WUM. 

specjalista chorób oczu, strabolog

Jestem specjalistą chorób oczu, członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i członkiem Sekcji Okulistyki Dziecięcej i Strabologii Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Specjalista Chorób Oczu, Strabolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2000 roku. Tytuł specjalisty chorób oczu uzyskała w 2008 roku. Od początku pracy zawodowej związana z okulistyką dziecięcą, zaburzeniami widzenia obuocznego, niedowidzeniem i zezem oraz chirurgią refrakcyjną.

lek. anestezjolog

Lekarz medycyny, specjalista z Anestezjologii i Intensywnej Terapii. 15 lat pracy w szpitalu klinicznym, wieloletnia praktyka.
Źeglarz z zamiłowania…. 🙂

pielęgniarka anestezjologiczna

Pielęgniarka, specjalistka z anestezjologii i intensywnej terapii. Duże doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi jak i dorosłymi.
Lubi żeglarstwo rekreacyjne…. 🙂

pielęgniarka instrumentariuszka

Pielęgniarka – instrumentariuszka ze specjalizacją pielęgniarstwa operacyjnego, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym.
Szybka, sprytna i bardzo dokładna, w swoją pracę wkłada całe serce. Jest wspaniałą szefową bloku operacyjnego, powtarza: „porządek i czystość to podstawa

optyk

Wieloletnia praktyka i duże doświadczenie w pracy w Salonie Optycznym

„Wiem jak pomóc, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej oprawy i szkieł dla klienta.”