Współpraca z dr Moniką Dzięgielewską jest naszym przywilejem od kilku lat. Problemy oceny oka, drogi wzrokowej i całego obszaru neurookulistyki są polem naszej specjalistycznej ścisłej współpracy. Spersonalizowana opieka to indywidualny plan diagnostyki i terapii – i tak to działa między nami.

Dr n. med. Piotr Zwoliński Kierownik medyczny i twórca CTP NSPH. Specjalista neurolog, epitolog i elektroencefalografista. Neurocybernetyk i naukowiec. Współtwórca nowoczesnej cyfrowej elektroencefalografii.

“Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.”

Dante Alighieri.

Jak dobrze, że mamy jeszcze anioła który o te oczka dba i obok ogromnej wiedzy, praktyki i profesjonalizmu ma jeszcze cudowne podejście do małego pacjenta, wielkie serce i pogodę ducha.

Dorota Gardias
dziennikarka i prezenterka pogody TVN

 

 

Dorota Gardias poleca naszą klinikę

Tylko dla naszych oczu. „Dzięgielewska Instytut Oka”. Jak dobrze wiedzieć, że jesteście. Polecam z całego serca.

Pawal Małaszynski aktor

Od dziecka mam lęk przed białym fartuchem. Kiedy wchodzę do szpitala nawet kogoś odwiedzić natychmiast rośnie mi ciśnienie. Na samą myśl o sali operacyjnej i twarzy w masce chirurgicznej która się nade mną nachyla mam gęsią skórkę. Nie boję się do tego przyznać ale jak każdy prawdziwy facet po prostu mam stracha. A wizytę u lekarza najlepiej odłożyć „tak zwane nigdy” . Ale w tym miejscu i przy tej osobie strachu nie ma. Kiedy zobaczyłem jej twarz, a właściwie jej oczy nachylający się nade mną w masce chirurgicznej od razu wiedziałem że wszystko będzie dobrze. Profesjonalnie, z uśmiechem, na najwyższym poziomie, ze spokojem, ogromnym szacunkiem dla pacjenta i Przede wszystkim bezpiecznie i na najwyższym poziomie. Właściwie żałuję że mam tylko dwoje oczu. Bo gdybym miał więcej to u dr Moniki Dzięgielewski operował bym wszystkie które mam. Po wyjściu z sali operacyjnej zacząłem się zastanawiać może jeszcze coś? :):):) A tak zupełnie poważnie to polecam wam tego specjalistę i tą klinikę. Mam ogromne zaufanie, wierzę, dobrze widzę, świetnie wyglądam i jeszcze lepiej się czuje. Polecam. Nie ma się nad czym zastanawiać.
Bartłomiej Jędrzejak poleca naszą klinikę okulistyczną

Bartek Jędrzejak

“Śliczne podziękowania dla bardzo miłej Pani Doktor za super podejście do małego pacjenta. Dziękujemy”

Nikolka z rodzicami

Warszawa

“Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze profesjonalizm. To absolutna rzadkość!”

Katarzyna

Olsztyn

“Pani doktor przywraca wiarę w polską medycynę. Wnikliwość, uprzejmość, delikatność, cierpliwość to najważniejsze atuty pani doktor dla mojego 12-letniego syna a dla mnie liczy się skuteczność w leczeniu i za to dziękuję.”

Maria W.

Warszawa

“Dwa lata temu, w 2010 roku trafiłam po poradę okulistyczną do pani doktor Moniki Dzięgielewskiej. Od tego czasu zostałam jej stałą pacjentką, korzystając wielokrotnie (kilkanaście razy) z wizyt lekarskich. Każdorazowo otaczana byłam opieką polegającą na przeprowadzeniu szczegółowych wywiadów, badań, wykonywaniem częstych zabiegów, porad, doborem szkieł optycznych, ordynowaniem odpowiedniego leczenia. Wykonywane zabiegi były z należytą starannością, delikatnością i zaangażowaniem. Stawiane diagnozy były trafne a leczenie skuteczne. A jestem pacjentką wymagającą stałej, fachowej okulistycznej opieki i leczenia. W przypadku moich najmniejszych wątpliwości zapytań pani doktor cierpliwie i szczegółowo udzielała mi wszelkich wyjaśnień. Pragnę podkreślić profesjonalizm, wysoką wiedzę, fachowość, serdeczność, troskę i staranność podczas kontaktu z pacjentem oraz kulturę osobistą pani doktor. Podczas wizyt u pani doktor Moniki Dzięgielewskiej zawsze czułam się bardzo komfortowo i z całą odpowiedzialnością polecam ją jako bardzo dobrego, godnego zaufania lekarza okulistę.”

Grażyna N.

Warszawa

“Jestem pod wrażeniem wizyty u Pani doktor Dzięgielewskiej z moją trzyletnią Zosią. Do tej pory takie wizyty były dla nas koszmarem. Natomiast badanie u pani doktor przebiegało w zaskakujący dla nas sposób. Nasza córka po prostu nie zorientowała się, że jest badana. Więcej, nie chciała wyjść z gabinetu. Byliśmy zdumieni. A wszystko dlatego, że pani doktor Monika jest nie tylko wspaniałym okulistą ale również ma znakomite podejście do dzieci. Polecam Instytut doktor Dzięgielewskiej rodzicom dzieci z problemami okulistycznymi.”

Joanna Z.

Warszawa

“Było fajnie, jak zawsze! Z chęcią tu wrócę, mimo, że zbliża się zima – pora smutna.”

Krzyś

Legionowo

“Zgłosiłem się do Pani Doktor celem usunięcia gradówki. Miałem już wcześniej wykonywany taki zabieg na drugim oku i źle go wspominam. Po pierwsze przed zabiegiem dostałem od pani doktor wyczerpujące informacje o przebiegu zabiegu, po drugie pani doktor znieczuliła powiekę i usunęła gradówkę bardzo delikatnie i bezboleśnie a po trzecie było miło i sympatycznie. Od razu minął stres i zapomniałem, że jestem operowany. Naprawdę polecam, profesjonalnie, przyjemnie i z bardzo dobrym efektem po zabiegu.”

Arkadiusz J.

Piastów

“Jak zawsze profesjonalnie, konkretnie i na temat…”

Andy

Wołomin

“Jesteśmy stałymi pacjentami Pani doktor. U mojego syna rozpoznano zeza i zapisano okulary, kolejne konsultacje kontrolne u innego okulisty przebiegały szybko z zaleceniem noszenia tych samych okularów i zasłaniania przez dwie godziny dziennie jednego oka ale drugie wciąż znacznie gorzej widziało. Znajoma poleciła mi Panią doktor Dzięgielewską, która zrobiła małą rewolucję. Przepisała znacznie mocniejsze okulary, skierowała nas na ćwiczenia do poradni dla dzieci zezujących i zasłoniła lepsze oko na stałe. Nie powiem, było to dla nas trudne, mój syn bardzo się buntował, ponieważ gorszym okiem znacznie gorzej widział. Pani doktor bardzo nas wspierała, tłumaczyła, że po ciężkiej pracy będą wspaniałe rezultaty. Minęło zaledwie siedem miesięcy a Tomek widzi słabszym okiem już prawie tak dobrze jak lepszym okiem. Bardzo jesteśmy wdzięczni Pani doktor, nie wyobrażamy sobie, żeby naszymi oczami miał zajmować się inny okulista.”

Katarzyna K.

Wyszków

“Pani Doktor Serdecznie dziękuję za profesjonalne zajęcie się moimi oczami. Jestem pod wrażeniem Pani wiedzy. Jeszcze raz dziękuję. “

Pacjent

Warszawa

“Do Pani Doktor skierował mnie lekarz dermatolog z powodu zmiany na dolnej powiece, która od pewnego czasu zaczęła się powiększać. Twierdził, że właśnie Pani Doktor będzie wiedziała w jaki sposób usunąć tę zmianę najlepiej. Podczas konsultacji usłyszałem, że zmiana przypomina raka podstawnokomórkowego i trzeba wykonać bardziej skomplikowany zabieg niż sobie to wyobrażałem. Pani doktor bardzo dokładnie opowiedziała i nawet narysowała w jaki sposób będzie wyglądała operacja, cięcie i moja nowa powieka, gdyż trzeba było usunąć znaczną jej część. Podczas zabiegu nie czułem żadnego bólu. Rana goiła się prawidłowo. Podejrzenie raka potwierdziło się w badaniu histopatologicznym ale jestem pod stałą kontrolą Pani doktor, dokładnie poinformowany jak należy dalej postępować. Jest pół roku po zabiegu i nie widać blizny. Pani doktor to bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.”

Kazimierz W

“Jeśli z oka idzie Ci łezka…Najlepsza będzie dr Monika Dzięgielewska :)))”

Zadowolony pacjent

Pruszków

“Miło jest słyszeć od znajomych, że ładnie wyglądam, że jestem coraz młodsza. A przecież to takie proste : mezoterapia u Pani doktor Dzięgielewskiej. Dlaczego akurat w tym gabinecie ? bo oprócz znakomitego efektu, ważne, w jaki sposób jest przeprowadzona. Delikatnie, z pełną troską o mój wygląd i samopoczucie. Nie martwię się również o to, jak pokazać się w pracy na drugi dzień – żadnych siniaków !”

Alicja D.

“Serdeczne podziękowania za wspaniałe podejście do maleńkiego pacjenta!”

Wikunia z mamą

5m-cy

“Pisze po kroplach więc widzę kiepsko, ale dziękuję za badania. “

Oliwia

“Jesteśmy bardzo bardzo wdzięczni za wspaniałą atmosferę, za życzliwość. W dzisiejszych czasach tak trudno trafić do lekarza, który ma tak wspaniałe podejście do dziecka, a przy tym takie ciepłe serducho.”

Mama i Miś

“Wyrazy uznania dla Pani Doktor za właściwe zdiagnozowanie syna i wyleczenie z infekcji oka na tyle skutecznie, że nie ma potrzeby zakraplania oczu ale pozostaje właściwa higiena. “

Grażyna

“Najwyższe słowa uznania za perfekcyjnie przeprowadzony zabieg dla Pani Doktor wraz z Asystą i życzenia wielu sukcesów w przyszłości na polu prywatnym i zawodowym. “

Jacek

“Wizyta i badanie było fajne. Pani doktor jest bardzo miła. Podobał mi się miś w rakiecie”

Szymon

8 lat

“Badanie profesjonalnie wykonane, obsługa na wysokim poziomie. Gorąco polecam :)”

Katarzyna

“Dziękuje bardzo! Wizyta bez stresu, z poczuciem profesjonalizmu i tak dziś coraz rzadziej spotykanego Prawdziwego Lekarza. A samo miejsce wysmakowane, kobiece :)) Dodatkowo przemiły personel recepcji. Życzę sukcesów i powodzenia wszelkiego.”

Mariola

“Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą obsługę – dziękujemy Pani Doktor za bardzo profesjonalne, sprawne i życzliwe potraktowanie pacjentów – dziękujemy też pani rejestratorce za przychylne i pełne zrozumienia przyjęcie i umówienie wizyt. Życzymy dalszego rozwoju Instytutu. “

Agata i Zuzia

“Wizyta u P. Dr napoiła mnie optymizmem, dzięki wspaniałemu profesjonalnemu podejściu i ogromnej życzliwości. Dziękuję serdecznie.”

Michalina

100letnia pacjentka

“Miałem usuniętą gradówkę w Dzięgielewska Instytut Oka. Dobrze, że w tym miejscu i przez Panią Doktor. Polecam te ręce. “

Paweł