Usuwanie cieni pod oczami

Cienie pod oczami powstają w następstwie różnych schorzeń bądź są przypadłości dziedziczną. W większości przypadków cienie powstają w wyniku zaniku tkanki podskórnej bądź na skutek przebarwień po-słonecznych. Mogą się również pojawiać okresowo bądź na stałe. Skóra w okolicy oka jest niezwykle delikatna, wrażliwa i o wiele cieńsza niż w pozostałych obszarach twarzy. Dlatego też cienie pod oczami są w tym rejonie tak mocno widoczne. Budowa skóry wokół oczu charakteryzuje się tym, że nie posiada ona gruczołów łojowych, ma słabszy drenaż naturalny i mniejszą ilość komórek tłuszczowych. W związku z tym jest bardzo wrażliwa na powstawanie zmarszczek sińców i różnego rodzaju obrzęków, na co potocznie mówimy „cienie pod oczami”. Mogą one nasilać się z wiekiem, przy dużym zmęczeniu albo przy pogorszeniu się stanu zdrowia – cieniom pod oczami mogą towarzyszyć wtedy obrzęki.

Likwidacja cieni pod oczami

W Dzięgielewska Instytut Oka wykonujemy zabieg kosmetyczny poprawy mikrokrążenia oraz redukcji cieni pod oczami, aby poprawić kondycję delikatnej skóry wokół oczu. Odbywa się to przy pomocy dwóch preparatów, które techniką mezoterapii aplikowane są w okolicy powieki dolnej. Zabiegi usuwanie cieni pod oczami są całkowicie bezpiecznie i bezbolesne, a ich efekty widać bardzo szybko.

Usuwanie cieni pod oczami w WarszawieDermaheal eye bag solution – innowacyjny koktajl redukujący cienie pod oczami. Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie „worków” oraz poprawę napięcia skóry. Zapobiega zastojom limfatycznym oraz odkładaniu się tłuszczu. Unikalne peptydy biomimetyczne uelastyczniają skórę i dają efekt odmłodzenia. Skóra ma świetlisty blask i jest napięta.

 

 

Likwidacja cieni pod oczami w WarszawieDermaheal dark circle solution – unikalne połączenie peptydów biomimetycznych rozjaśniają, rozświetlają i nawilżają skórę wokół oczu. Preparat ten redukuje cienie pod oczami oraz wygładza zmarszczki i zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Skóra zmniejsza syntezę melaniny w wyniku czego barwnik powodujący powstawanie cieni nie gromadzi się nadmiernie pod skórą dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Twarz wygląda dzięki temu świeżo i młodo.

Zabiegi należy powtarzać 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

 

Wkrótce więcej o usuwaniu cieni oraz worków pod oczami na naszym blogu.