W naszej klinice okulistycznej najważniejszy jest pacjent – niezależnie od tego, w jakim jest wieku. Dbamy o to, aby wizyta w gabinecie zawsze przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, co mogą Państwo zobaczyć na powyższych zdjęciach, wykonanych podczas standardowych badań.

Do pacjentów stanowiących największe wyzwanie zwykle należą dzieci, które nie wiedzą, czego spodziewać się po badaniach. Boją się lekarzy oraz sprzętu medycznego. Uśmiechnięte buzie naszych małych pacjentów świadczą jednak o tym, że wizyta u nas nie wiąże się z żadnym stresem, a nawet jest przyjemna! Odpowiednie podejście do maluchów skutkuje tym, że spotkanie z okulistą traktują jak dobrą zabawę i bardzo chętnie współpracują z lekarzem.

W naszej galerii mogą Państwo zobaczyć innowacyjny sprzęt, który wykorzystujemy w diagnostyce i leczeniu oraz materiały medyczne stosowane podczas zabiegów chirurgicznych. Możemy się również pochwalić nowoczesnym wystrojem i aranżacją naszych wnętrz, gdzie zarówno oczekiwanie na konsultację, jak i sama wizyta przebiegają w komfortowych warunkach.