Medycyna estetyczna – nici liftingujące first lift

20 sierpnia 2016
Udostępnij:

nici-liftingujace

Nici First Lift PDO, to absolutna nowość w medycynie estetycznej, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Nici liftingujące i napinające skórę to sposób na uniesienie opadających kącików ust, wiotczejących policzków oraz marszczącej się skóry w okolicach szyi i dekoltu.

Wraz z wiekiem skóra traci na swojej elastyczności, wiotczeje oraz osuwa się w dół, a dzieje się tak na skutek m.in. uszkodzenia włókien kolagenowych, a także zaniku kwasu hialuronowego w skórze. Postępujący wraz z wiekiem proces powstawania zmarszczek powoduje, że twarz przybiera smutny i ponury wyraz, zabieg z użyciem nici unoszących skórę jest świetną metodą do zachowania młodego wyglądu na dłużej.

Nici First Lift PDO, to nieinwazyjna metoda z zakresu medycyny estetycznej, która szybko i namacalnie dokonuje korekty dowolnych obszarów ciała pacjenta. Nici wykonane są z całkowicie bezpiecznej dla organizmu substancji PDO (polidioksanon), która jest silnym, syntetycznym włóknem rozpuszczającym się w tkankach. Polidioksanon wyjątkowo korzystnie oddziałuje na strukturę i kondycję skóry. Pobudza w tkankach proces neokolagenezy, czyli stymuluje produkcję nowego kolagenu, elastyny, a także kwasu hialuronowego.

igły

WŁAŚCIWOŚCI NICI FIRST LIFT

Nici mają wysoką biologiczną obojętność i atraumatycznie przechodzą przez tkankę. Ponadto są trwałe, elastyczne, hydrofobowe i niekapilarne. Nici umieszcza się na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzane są w określone partie skóry.

Nowością jest – jedyna na rynku, super cienka nić First Lift Barb z mikroskopijnymi haczykami dwukierunkowo zbieżnymi, które po wprowadzeniu pod skórę pełnią funkcje rusztowania dla zwiotczałej skóry, dając efekt natychmiastowego liftingu i ujędrnienia. Innowacyjność tej metody polega na zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej igły dzięki której wprowadzona zostaje pod skórę nić o dłużej średnicy, zabieg jest łatwy do wykonania bezbolesny i mało inwazyjny. Nici wykonane są z polidioksanu, który jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Efekty utrzymują się do 2 lat, natomiast czas wchłaniania nici to 7 miesięcy od zabiegu. Rezultaty widoczne są zaraz po zabiegu: skóra staje się aksamitnie gładka i promienna, pozbawiona zmarszczek, a kontur twarzy odzyskuje ładny kształt.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Zabieg z użyciem nici liftingujących nazywany jest często pierwszym liftingiem, szczególnie polecany jest osobom, które nie potrzebują jeszcze wykonania liftingu operacyjnego. Nieinwazyjna metoda sprawia, że efekt zbiegu jest estetyczny oraz bardzo naturalny, opierając się na nowych trendach medycyny estetycznej uzyskujemy efekt tzw. „natural look”. Po wykonaniu zabiegu twarz wygląda młodo lecz nie zmieniają się jej rysy, efekty w pełni usatysfakcjonuje wszystkie Pacjentki, które chcą szybko, bezboleśnie i bezinwazyjnie poprawić swój wygląd.

Jedną z najważniejszych zalet nici First Lift PDO jest możliwość ich stosowania praktycznie na całym ciele.

Główne wskazania do zastosowania nici First Lift PDO to:

Na twarzy:

pionowe i poziome zmarszczk i na czole,

lifting czoła, opadające brwi,

opadające i pomarszczone policzki,

dolna powieka,

fałd podbródkowy i marionetkowy,

podwójny podbródek,

,,zmarszczki palacza”,

korekta i wyszczuplenie owalu twarzy.

Na ciele:

fałdy i zmarszczki na szyi i dekolcie,

rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach, łokciach i kolanach,

cellulit,

poprawa elastyczności skóry na ciele.

efekty-nici-first-lift