LEKARZ OKULISTA MONIKA DZIĘGIELEWSKA

Zamów wizytę prywatną u okulisty z Warszawy w Instytucie Oka DzięgielewskaJestem specjalistą chorób oczu, członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i członkiem sekcji Okulistyki dziecięcej i strabologii Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Główne moje doświadczenie w dziedzinie okulistyki zdobyłam m.in. w Klinice Chorób Oczu Szpitala Uniwersyteckiego (Collegium Medicum UMK) w Bydgoszczy oraz na Oddziale Okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku (lata 2000-2009), pracując w doskonałych zespołach specjalistycznych, zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi oraz młodzieżą.

Pasjonuję się przede wszystkim chirurgią w okulistyce a także głęboką diagnostyką chorób oczu - m.in. OCT siatkówki, nerwu wzrokowego i włókien nerwowych w procesie monitorowania takich schorzeń jak retinopatia cukrzycowa czy AMD,  jaskrka u dorosłych jak i u dzieci. W swoją pracę wkładam dużo zaangażowania i z chęcią dzielę się zdobyta wiedza i doświadczeniem.

Wizyty u okulisty prywatnie

Od 2009 roku pracuję w Warszawie w Szpitalu grupy Lux Med, gdzie wykonuję zabiegi okulistyczne w zakresie chirurgii jednego dnia..  Zapraszam Państwa do Dzięgielewska Instytutu Oka w warszawskim Wilanowie gdzie diagnozuję i leczę dzieci i pacjentów dorosłych. Umiejętności, wiedzę i kwalifikacje poszerzam uczestnicząc w kursach organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w Warszawie, Budapeszcie, Monachium - w zakresie diagnostyki, leczenia, chirurgii okulistycznej, medycyny estetycznej oraz aplikacji soczewek kontaktowych u dzieci i dorosłych, soczewek multifokalnych (jednocześnie korygujących do bliży i do dali) u osób po 50 r.ż. oraz specjalnych soczewek hamujących postępującą krótkowzroczność u dzieci.

Jako dobry okulista, działając prywatnie na terenie miasta Warszawa nie tylko gwarantuję Państwu moje oddanie swojej pasji, jaką jest praca okulisty, ale przede wszystkim stale dbam o doskonałość w tym, co robię. To najwyższa jakość usług daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że trafili Państwo w odpowiednie ręce. Patrzę uważnie na problemy oczu i skóry wokół oczu, sprawiając, że mają Państwo większą przyjemność z dobrego widzenia świata.

Rozwój okulistyki jest bardzo szybki, dlatego też staram się na bieżąco monitorować wszelkie nowości medyczne, nieustannie rozwijając się w tym kierunku. Śledzę międzynarodowe kongresy okulistyczne, gdzie promowane są najnowsze rozwiązania oraz coraz ciekawsze i bezpieczniejsze metody korekcji wzroku. Nieustannie staram się również wprowadzać je do codziennej praktyki w Instytucie, oferując Pacjentom jak najlepsze wsparcie w drodze do poprawy wzroku.
W Dzięgielewska Instytucie oka na pacjentów, którzy borykają się od dłuższego czasu z różnymi schorzeniami okulistycznymi czeka nowoczesna, wyposażona w wysoką jakość sprzęt poradnia. Bardzo zależy mi na tym, abyście czuli się Państwo komfortowo w tym miejscu, dlatego dbamy o najwyższą jakość usług. Nasz zespół to również fantastyczni specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem i empatycznym podejściem do Pacjenta, szczególnie do tego najmłodszego. Świadczymy szeroki zakres usług konsultacyjnych i zabiegów okulistycznych, z dbałością o każdego Klienta.

 

Serdecznie zapraszam na wizytę u okulisty prywatnie do Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie.