LEKARZ OKULISTA MONIKA DZIĘGIELEWSKA

Zamów wizytę prywatną u okulisty z Warszawy w Instytucie Oka DzięgielewskaJestem specjalistą chorób oczu, członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i członkiem Sekcji Okulistyki Dziecięcej i Strabologii Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Jestem absolwentką Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy w 2001 roku.  Moje doświadczenie w zakresie okulistyki i okulistyki dziecięcej zdobyłam  w Klinice Chorób Oczu Szpitala Uniwersyteckiego (Collegium Medicum UMK) w Bydgoszczy oraz na Oddziale Okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku, pracując w doskonałych zespołach specjalistycznych, zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi oraz młodzieżą.

Pasjonuję się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem zachowawczym i chirurgicznym wad wzroku i zeza u dzieci, chirurgią plastyczną powiek, a także szeroką diagnostyką chorób oczu - m.in. OCT siatkówki, nerwu wzrokowego i włókien nerwowych w procesie monitorowania takich schorzeń jak retinopatia cukrzycowa czy AMD,  jaskrka u dorosłych jak i u dzieci. W swoją pracę wkładam dużo zaangażowania i z chęcią dzielę się zdobyta wiedza i doświadczeniem.

Wizyty u okulisty prywatnie

  Zapraszam Państwa do Dzięgielewska Instytutu Oka w warszawskim Wilanowie gdzie zajmuję się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem wad wzroku, choroby zezowej i niedowidzenia u dzieci. Dzięki doskonałemu zaspołowi, który składa się z okulistów dziecięcych i lekarzy anestezjologów dziecięcych oraz bardzo dobrze wyposażonej sali operacyjnej oferujemy nie tylko leczenie zachowawcze ale przede wszystkim operacyjne zeza, niedrożności dróg łzowych u dzieci i innych schorzeń w obrębie powiek, których usunięcie wymaga znieczulenia ogólnego u dzieci.

Umiejętności, wiedzę i kwalifikacje poszerzam uczestnicząc w kursach organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w Warszawie, Budapeszcie, Monachium - w zakresie diagnostyki, leczenia, chirurgii okulistycznej, medycyny estetycznej oraz aplikacji soczewek kontaktowych u dzieci i dorosłych, soczewek multifokalnych (jednocześnie korygujących do bliży i do dali) u osób po 50 r.ż. oraz specjalnych soczewek hamujących postępującą krótkowzroczność u dzieci.

Rozwój okulistyki jest bardzo szybki, dlatego też staram się na bieżąco monitorować wszelkie nowości medyczne, nieustannie rozwijając się w tym kierunku. Śledzę międzynarodowe kongresy okulistyczne, gdzie promowane są najnowsze rozwiązania oraz coraz ciekawsze i bezpieczniejsze metody zwłaszcza korekcji wzroku i leczenia zeza u dzieci. 
W Dzięgielewska Instytucie Oka na pacjentów, którzy borykają się od dłuższego czasu z różnymi schorzeniami okulistycznymi czeka nowoczesna, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt poradnia. Bardzo zależy mi na tym, abyście czuli się Państwo komfortowo w tym miejscu, dlatego dbamy o najwyższą jakość usług. 

 

Serdecznie zapraszam na wizytę u okulisty prywatnie do Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie.