Dzięgielewska Instytut Oka Warszawa

Klinika okulistyczna Dzięgielewska Instytut Oka, mieszcząca się w mieście Warszawa jest liderem wśród najbardziej znanych gabinetów okulistycznych. Zarówno profesjonalna pomoc dotycząca diagnostyki, jak i samo leczenie oraz chirurgia oczu to dla nas priorytet. Dzięki temu możemy dbać o prestiż i wysoką jakość oferowanych usług.

Klinika okulistyczna

Zabiegi w naszej klinice okulistycznej wykonywane są z wykorzystaniem najlepszego sprzętu, z naciskiem na zachowanie niezbędnej higieny podczas wszystkich zabiegów. Dokładamy wszelkich starań, by pacjenci czuli się u nas jak najlepiej. Konsultacje oraz zabiegi przeprowadzane w DIO prowadzone są przez specjalistów o najwyższych kwalifikacjach w dziedzinie okulistyki. Dlatego też dbamy o to, by zarówno nasz zespół, jak i zakres świadczonych usług stale się rozwijały. Udział w szkoleniach i konferencjach okulistycznych daje nam możliwość doskonalenia stosowanych w Instytucie metod leczenia, zaś dla klientów stanowi potwierdzenie posiadanych przez naszych fachowców kompetencji. Świadczone usługi to zatem wyraz kompetencji i wieloletniego doświadczenia naszych pracowników.

Monika Dzięgielewska przyjmuje w klinika okulistycznej w WarszawieLekarz specjalista Monika Dzięgielewska wraz ze swoim zespołem oferuje kompleksową diagnostykę, najnowocześniejsze zabiegi okulistyczne oraz szeroki wachlarz usług mających na celu zachowanie Państwa oczu w doskonałym zdrowiu. Pracujemy więc na klasowej jakości sprzęcie - spektralnym optycznym tomografie SOCT, biomikroskopie i refraktometrze ręcznym, zapewniając naszym klientom obsługę na światowym poziomie, a tym samym, dbając o ich pełną satysfakcję. Dzięki wykorzystaniu tego sprzętu pacjent sam może obejrzeć barwne zdjęcia przedniego odcinka oka na wysokiej klasy ekranie LCD.

Dbamy o to, by w naszej klinice okulistycznej, w trakcie leczenia pacjenci czuli się swobodnie, stąd dbałość naszych pracowników o ich komfort i wygodę. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy zatem szczegółowy wywiad, który stanowi podstawę naszych dalszych działań. Leczenie wymagającej ingerencji chirurgicznej wykonujemy w oparciu o zachowanie szczegółowych zasad bezpieczeństwa i higieny. By w trakcie zabiegu zapewnić pacjentom pełną swobodę i najwyższą jakość obsługi korzystamy z produktów firmy Kimberly-Clark znanej na rynku jako eksperta w zakresie materiałów medycznych. Jednorazowy fartuch, czepek ochronny, a także antypoślizgowe skarpety to wyposażenie, które u nas jest oferowane w standardzie i przekazywane przed zabiegiem każdemu pacjentowi.

Priorytetem w naszej pracy jest szeroko pojęte dobro pacjenta, dlatego też zawsze służymy Państwu radą i zachęcamy do konsultacji ewentualnych wątpliwości dotyczących zdrowia oczu, jak również z zakresu rewitalizacji skóry.

W Dzięgielewska Instytut Oka każdy może liczyć na fachową pomoc, miłą atmosferę i przyjazny uśmiech. Jeżeli więc przyjdziecie Państwo do naszego Instytutu z dzieckiem, w trakcie konsultacji bądź też zabiegu, uśmiechnięta pani Agnieszka z recepcji umili mu czas w kąciku zabaw dla dzieci.

Klinika okulistyczna z Warszawy  zaprasza serdecznie do Dzięgielewska Instytutu Oka, w którym profesjonalna opieka okulistyczna i bezpieczeństwo pacjenta stanowią priorytet działań naszych ekspertów.

Stosowane materiały medyczne:

Materiały wykorzystywane w naszej klinice

  1. Serweta chirurgiczna - służy obłożeniu pola operacyjnego w trakcie zabiegu. Zaletą tego produktu jest wysoka wytrzymałość oraz miękkość. Wykonana z jałowej, elastycznej włókniny stanowi barierę dla cieczy, a także ochronę przed czynnikami biologicznymi.
  2. Serweta sterylna - jałowa serweta ochronna zakładana na stół w trakcie wykonywanego zabiegu. Warstwę zewnętrzną cechuje delikatność i chłonność, a przy dłużej trwających zabiegach chroni pacjenta przed wychłodzeniem.
  3. Odzież dla pacjenta (czepek) - wykonany jest z cienkiej włókniny i wykończony cienką gumką, zapewniającą jego stabilność. Dzięki przepuszczalności powietrza z powodzeniem może być stosowany także w pomieszczeniach o ograniczonej wentylacji powietrza.
  4. Odzież dla pacjenta (komplet) - zawarty w zestawie fartuch chirurgiczny stanowi podstawę odzieży pacjenta w trakcie zabiegu. Wykonany jest z włókniny, która chroni przed przedostaniem się płynów. Jego wymiary pozwalają na swobodne przykrycie całego ciała. Skarpety zaś wykonane zostały z miłej dla skóry tkaniny, dają one uczucie ciepła, a warstwa antypoślizgowa zapewnia pacjentowi bezpieczeństwo oraz poczucie komfortu.